Δευτέρα, 5 Δεκεμβρίου 2016

ΔΕΥΤΕΡΙΑΤΙΚΗ ΑΠΟΠΕΙΡΑ

Λίγες επιλογές για σήμερα Δευτέρα, με όσα παιχνίδια έχουν απομείνει στα πρωταθλήματα απ 'το σαβ/κο.Αρκετά καλά μας πήγε η χθεσινή μέρα με μόνη απώλεια τη Μίλαν που δεν προηγήθηκε απ το ημίχρονο. Οι επιλογές μας ξεκινούν από Ελλάδα στο παιχνίδι ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ 1964 όπου θα ρισκάρουμε
κάπως ποντάροντας στο OVER. Το OVER θα στοιχηματίσουμε και στο επόμενο παιχνίδι για το πρωτάθλημα Ρουμανίας ΚΛΟΥΖ-ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ. Επιστρέφουμε Ελλάδα και στον αγώνα ΗΡΑΚΛΗΣ 1908-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ όπου θα επιλέξουμε την ισοπαλία στο ημίχρονο. Στο παιχνίδι για το πρωτάθλημα Ισπανίας ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ-ΣΟΣΙΕΔΑΔ θα ποντάρουμε στα 2-3 ΓΚΟΛ. Και τέλος θα στοιχηματίσουμε στη νίκη της ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ απέναντι στη ΧΑΛ.

Συνοπτικά λοιπόν έχουμε

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ 1964                                 OVER 2,5 (2,00)
 ΚΛΟΥΖ-ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ                                             OVER 2,5 (1,70)
ΗΡΑΚΛΗΣ 1908-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ HMIX X (1,82) ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ-ΣΟΣΙΕΔΑΔ ΣΥΝ ΤΕΡΜΑΤΩΝ 2-3 ΓΚΟΛ (1,68) ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ-ΧΑΛ. ΤΕΛ 1 (1,65) Καλή επιτυχία...τα λέμε αύριο με Champions League!